Meie kliinik

Kirjanik Mihkel Mutt on öelnud, et igaüks meist on mingil alal või mingis tegevuses maailma parim. Sellest lähtuvalt seame eesmärgiks olla parima professionaalsusega ravi-ja proteesiteenuse osutaja piirkonnas.
TERVIS ON IGA INIMESE KALLIM VARANDUS JA NAERATUS SELLE UNIKAALNE PEEGELDUS!

Viljandi hambakliinik on pika ajaloo ja rohkete traditsioonidega hambaravikeskus. Hambapolikliinik on olnud erinevate tervishoiuasutuste koosseisus, pikemat aega on töötatud Viljandi Rajooni Keskhaigla osakonnana. Värvika ajalooga hambaravikeskus on paiknenud erinevates asukohtades, viimased 40 aastat on töötatud oma majas, Jakobsoni 13 kinnistul, turuplatsi vastas. Soodne asukoht Viljandi linna südames tagab kiire kohalejõudmise nii jalgsi kui linnatranspordiga ja muretsema ei pea ka tasulise parkimiskoha pärast. Arvestades patsientide soovidega oleme avatud ka laupäeval.

Meie missioon on  toetada Teie tervist ja elukvaliteeti, pakkudes Teile mõistliku hinna ja hea kvaliteediga ravi- ja proteesiteenust ning lahket teenindust. Tahame aidata kokku hoida Teie aega, raha ja energiat, pakkudes linna keskel asuvas kliinikus võimalikult laia valikuga ja mõistliku hinnaga hambaravi ja –proteesiteenust  ning patsienti väärtustavat teenindust.

Meie visioon on hoida hambakliiniku ajaloolist staatust Viljandimaal ja kujuneda juhtivaks hambaravikeskuseks, mida patsiendid usaldavad ja kus töötajatel on turvaline töötada. Tahame olla hoolivad ja uuendusmeelsed ning teha koostööd kõikide soovijatega.

Meie väärtusteks on ausus, töökus, üksteisest lugupidamine ja pidev arengusoov.

Meie töömeeskonnas töötavad koos suurte kogemustega staažikad hambaarstid ja kaasaegse hambaraviteaduse eriala lõpetanud noored arstid. Teiste hulgas teenindavad patsiente erinevas välisriigis töötamise kogemusega hambaarstid, keda meelitas meie kliiniku pikaajaline kogemus ja kaunis Viljandi. Meeskond teeb koostööd ühise eesmärgi nimel – pakkuda patsiendile mõistliku hinnaga head tulemust. Meie hambaarstid suhtlevad eesti, soome, inglise, saksa, itaalia, vene, hispaania ja ukraina keeles.