Üldine

Oleme avatud  E-R 08:00-18:00, tel 433 4314. Väga rasketel juhtudel saab ööpäevaringselt esmaabi TÜ Kliinikumi erakorralise meditsiini osakonnast L. Puusepa 8, G1 korpus, I korrus, valveõe telefon 731 8183.

Laste hammaste ravi on tasuta .  Oleme Eesti Tervisekassa lepingupartner, seetõttu on alla 19-aastaste isikute (laste) hambaravi tasuta. Tasuta tervishoiuteenuste loetelu on kinnitatud Eesti Tervisekassa poolt. Ootame kõiki lapsi vastuvõtule ja soovitame suvevaheajal broneerida aeg hammaste ülevaatuseks ja  raviks.

Vältimatu hambaravi on ravikindlustatud ja ravikindlustamata  isikutele tasuta. Juhime tähelepanu, et ka ravikindlustuseta täiskasvanud isikutel on õigus saada tasuta vältimatut hambaravi järgmistel juhtudel: mädakolde avamine, hamba eemaldamine ja muud erakorralised seisundid. Vältimatu abi vajaduse otsustab hambaarst. Tasuta hambaraviteenuste loetelu on kinnitatud Eesti Tervisekassa poolt.  Rohkem informatsiooni leiate tervisekassa kodulehelt  www.tervisekassa.ee

Suhtume hoolivalt oma patsientidesse, kolleegidesse ja partneritesse.  Kui soovite teavet ravi või proteesimise kohta,  soovitame Teil broneerida aeg meie arstide vastuvõtule. Esmakordsel visiidil viib arst läbi vajalikud läbivaatused ning annab Teile tagasisidet hetkeolukorra kohta. Peale hammaste tervise kaardistamist, saate arstiga kokku leppida edasised vajalikud tegevused. Juhul, kui edasise ravi jätkamisel on takistajaks finantsiline pool, on võimalik leida lahendus järelmaksu abiga.

Järelmaksu võimalus hammaste ravis ja proteesimises. Pakume patsiendile kahte peamist võimalust järelmaksu vormistamiseks:

  • suuremahuliste hambaravi ja –proteesitööde  eest tasumiseks soovitame kasutada  Medicredit OÜ finantsteenust. Laenutoodete ja -tingimustega saate tutvuda  www.medicredit.ee
  • väiksema laenusumma ja lühema järelmaksuperioodiga lepingu sõlmime Viljandi hambakliinikus, II korrusel,  pearaamatupidaja töökabinetis. Meie kliiniku  järelmaksu on võimalik saada patsiendil:
    • kellel ei ole meie kliiniku ees võlgnevust;
    • kes ei ole varasemalt jätnud tasumata raviarvet ja/või  ei ole kõrvale hoidunud teenuse tasumise  eest.  Viljandi hambakliiniku järelmaksu periood on maksimaalselt 6 kuud ja hambakliinik ei lisa hinnale lepingutasu ega intressi kohustust.

Meie personal abistab Teid  asjaajamisel, näiteks hambaravi ja -proteesimise hüvitise taotlemisel Eesti Tervisekassast. Oleme rõõmsad, kui Teie suhtute meie töösse sama  lugupidavalt ning aitate kaasa koostöö sujumisse tõrgeteta. Täname Teid, kui  väldite hilinemist ja kohustute teavitama hambakliinikut  visiidile mitteilmumisest 24 tundi enne visiiti. Visiidile mitteilmumisel trahv 15€. Teave saate edastada  tööpäevadel ajavahemikus E-R 08:00-18:00 telefonil 433 4314 või e-kirjaga  info@vilhambaravi.ee

Meie kinkekaardid  erineva väärtusega on müügil hambakliiniku registratuuris. Soovi korral saadame need Teile ka posti teel, kui võtate ühendust pearaamatupidajaga telefonil  433 3676 (E-R 9-15).